ZADZWOŃ:   +48 172293705     NAPISZ:   hydroczesci@gmail.com

O nas

Firma Hydro-Części powstała w 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Tyczynie koło Rzeszowa.

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się głownie sprzedażą elementów hydrauliki siłowej (stąd nazwa firmy). Z biegiem czasu poszerzyliśmy ofertę handlową o części zamienne do maszyn budowlanych JCB, łyżki podsiębierne do różnego typu koparko-ładowarek, gąsienice gumowe do minikoparek oraz opony  do maszyn budowlanych.

W tej chwili jesteśmy jednym z największych w Polsce dystrybutorów nowych części do maszyn JCB oraz wyłącznym partnerem na terenie polski firmy MAXAM produkującej opony przemysłowe do maszyn budowlanych.

Podjęliśmy także współprace z producentem gąsienic gumowych do minikoparek firmą MINITOP, dzięki czemu nasza oferta poszerzyła się o szeroki wybór gąsienic wysokiej europejskiej jakości.

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy standard obsługi staramy się utrzymywać wysokie stany magazynowe oferowanych przez nas produktów tak aby terminy realizacji zamówień były jak najkrótsze.

JAKOŚĆ TOWARU

Wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów jest dla nas sprawą priorytetową dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami części.

FORMY DYSTRYBUCJI

Części z naszej bogatej oferty można u nas kupić bezpośrednio w siedzibie firmy lub zamawiając je telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem prowadzonego przez nas sklepu internetowego który działa pod adresem www.hydroczesci.pl/sklep.

W przypadku zamówień telefonicznych czy mailowych nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą w doborze części odpowiedniej i właściwej dla danego typu i modelu maszyny. Towar tak zamówiony wysyłamy do klienta sprawdzonymi firmami kurierskimi co gwarantuje szybką i bezproblemową dostawę.

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI HANDLOWYMI

Jako jeden z największych w Polsce importerów części zamiennych do maszyn JCB oraz gąsienic do minikoparek zapraszamy do współpracy mniejsze firmy handlowe i serwisy maszyn. Podejmując z nami stałą współpracę można liczyć na korzystne rabaty i szybką dostawę.

SPRZEDAŻ POZA GRANICE POLSKI

Zapraszamy firmy i klientów indywidualnych z poza granic naszego kraju do zakupów w naszej firmie. Dla firm posiadających Europejski nr NIP wystawiamy faktury wewnątrz wspólnotowe z zerową stawką podatku VAT. Wysyłka części firmą kurierską do krajów unii europejskiej też nie stanowi dla nas problemu.

Dla klientów indywidualnych spoza unii europejskiej sporządzamy dokumenty TAX FREE.